| anonim_4396 a întrebat:

>Buna!.
ma puteti ajutaa. vreau si eu koafura din >>astahttp://www.google.md/......tp?/imgres r:27, s:0 dar nu stiutiu cum sa o fac.(la mine parul e putin mai skurt ca la ea)
Fundaaa

4 răspunsuri:
| Pisiquee a răspuns:

Bună!
Uite un tutorial :
http://www.youtube.com/watch?v=SRXb1RjfRU0&feature=related
Ti-l tapezi cu un piepten mai subtire apoi spreezi ( nu stiu daca am scris bine ) cu fixativ la radacina.Il piepteni putin, adică il asezi si gata. ^^ Fundă?
Baftă! :*

| floripufi a răspuns:

Buna.Poti sa te duci la coafor sa ti-l faca asa cum vrei tu nu conteaza daca ai parul mai scurt poti sa ti-l faci te duci la coafor. Funda?

| sisimiki a răspuns:

Pai...singura solutie este sa faci o poza cu aparatul foto si sa ii arati coafezei fii sigura ca ti-o va face!

| christina94 a răspuns:

Deciii. in primul rand trebuie sa iti dai bretonul pe o parte. Il intinzi cu placa. si dupa partea de sus in tapezi foarte bine, inclusiv bretonul.Nu este greu :* totul consta in breton >big grin