| TheCreionel a întrebat:

maine am o zi foarte incarcata(scoala 8-12, handbal 1-2 dansuri populare 3-6) si nu stiu cu ce sa ma imbrac maien am meci la handbal si de aceea ca nu vreau sa ma duc in trening.Blugi cu o bluza...si parul. papa

Răspuns Câştigător
| izabusa a răspuns:

Pai.eu as lua un maieu cu un hanorac pe deaupra si blugi deschisi si taiati.parul mi l-as indrepta si l-as prinde intr-o coada :*

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Poti sa iti iei niste blugi 3 sferturi sau lungi (depinde ce vrei) mai inchisi la culoare si un tricou alb sau negru...parul desigur trebuie sa il prinzi... eu ti-am dat doar o idee, dar tu imbracate cu ce te simti bine