| paula2506 a întrebat:

Buna. Maine am zborul si vreau sa stiu daca pot circula cu o extensie, coada. Sa o folosesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Zbori cu avionul sau prin propriile mijloace, precum pasarile? In acest caz, te-ar cam deranja coada. La viraje.
Ce treaba are coada cu zborul cu avionul? Daca la asta te referi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O extensie la coada de la mătură? Zbori pe mătură?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate, dar asteapta-te sa iti bage vamesul mainile in par, ca sa vada ce ai ascuns acolo, daca tii parul starns in coada sau coc.

| Strwberrs a răspuns:

Nu cred ca este necesar...

| gigite a răspuns:

Numai spre Italia, Spania si Franta.

| saftaiiustin a răspuns:

Nu, ca iti poate cadea parul din vina presiunii gravitationale prea mari la altitudine