| anonim_4396 a întrebat:

maine as vrea sa ies si chiar nu stiu ce sa port...straight face

Idei?!
Funda big grin

7 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Pantaloni de 3/4 şi un tricou. Dacă eşti slăbuţă poartă o rochiţă.
Pa-pa.

| adywow a răspuns:

Eu unul sunt baiat happy cand m-am plictisit de rutina mi-am facut niste blugi taiati, ceva mai nou mai nonconformist asa

| aureu a răspuns:

Buna!:* eu as zice sa porti niste pantaloni scurti rozi sau albastri sau albastru marin si un maieu fara bretele sau un tricou mai deschis la culoare sau depinde de gusturi o rochita mai scurta inflorata sau simpla:* Sper ca te-am ajutat!:*

| BiancaPetric a răspuns:

E simplu. Ceva ce tie iti este drag sa porti, combinand si adaugand accesorii dragute. Un top si blugi sunt mereu chic si chiar arata bine.