| anonim_4396 a întrebat:

maine e saptamana "Scoala altfel" si habar nu am cu ce sa ma imbrac.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| delia1999 a răspuns:

Depinde de ce haine ai si de ce activitati desfasori in 'Scoala altfel'' trebuie sa fii comoda mereu
- sper ca te-am ajutat -
poti sa iti iei niste blugi iar in sus vezi ce ai in dulap (o bluza)

10 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Ia pe tine niste haine care se asorteaza, avand in vedere ca nu stiu ce ai in garderoba, nu pot intra in detalii.

| TheAvenger a răspuns:

Hmm. o pereche de blugi, bocanci și-un tricou cu Megadeth.big grin

| anonim333 a răspuns (pentru TheAvenger):

Orice altceva in afara de asta, e o crima a modei ce zici tu acolo.

| anonim333 a răspuns (pentru TheAvenger):

Nu asta, e o crima a modei.

| TheAvenger a răspuns (pentru anonim333):

Mi se rupe dacă e crimă sau nu.io una mă îmbrac așa cum vreau eu.thinking

| Laurentiuuu a răspuns:

Cu Haine?

| anonim333 a răspuns:

Ok, ok
am inteles

| NoobOrPro a răspuns:

Buna intrebare, eu habar nu am ce sa iau pe mine laughing))). Pai i-ati niste blugi, adidasi, chiloti tanga(glumesc), o bluza ca e totusi frigut big grin

| IGM a răspuns:

Poi daca esti baiat in ce te simti bine, daca esti fata la fel, dar cu bun totusi cu putin bun simt.

| Darius11smecherul a răspuns:

Buna.Decii in primul rand nu trebuie sa te imbraci extravagant.Imbracate ca in fiecare zi de scoala.Si apropo "Scoala altfel" inseamna mai multe activitati si jocuri.