| Randomueidn a întrebat:

Buna, marți seara mi-am pus gene false, nu am avut nimic pana aseară ce a început sa mi se înroșească ochiul și sa mă doară, azi durerea a trecut dar ochiul meu încă e roșu, doar ochiul stâng. Ce credeți ca e și ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Andreea99911818181 a răspuns:

Depinde unde ti ai pus. Daca le ai pus la o tipa acasa, e posibil ca lipiciul pe care il are sa fie unul ieftin si prost. Daca ti ai pus la salon poti suna sa intrebi. Daca n ai mai avut niciodata puse e posibil sa fie asa pana se obisnuieste ochiul cu greutate noua plus adeziv. Nu iti mai pune la nimeni acasa. Da niste bani in plus si mergi la salon

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Materiale proaste si ieftine. Sau ai alergie la vreo substanță folosită.

| Randomueidn explică:

Update: am folosit niște picături recomandate de oftalmolog și mi-a trecut