| Mihaela023 a întrebat:

Buna

Merg adidasii la bluza.

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Depinde ce bluza. Bluzele sunt de multe feluri. Pot fi bluze elegante, bluze mai putin elegante. Nu poti purta adidasi cu o bluza decoltata sau cu te miri ce modele sau dantelutzelaughing. daca bluza e simpla merge cu adidasi fara problemehee hee

10 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Da

| G a răspuns:

Daca bluza e mai eleganta merg mai degraba tenisii de panza. daca e mai sport merg adidasii de orice fel.

| Minks a răspuns:

Asa, si daca merg, ce?

| Rayyy a răspuns:

Normal happy

| aиdяaaa●• a răspuns:

Depinde de bluzabig grin! Daca este mai sportiva atunci merg, insa daca este mai eleganta merge mai bine cu balerini/cizmulitewinking:*

| foxi a răspuns:

Daca-i tragi sau impingi!

| Simona a răspuns:

Da, dar sa nu fie eleganta...cu paiete...chestii

| GeorgianaDragus a răspuns:

Da

| ancaa_1330 a răspuns:

Daca nu este una prea elegante merge perfect dar cel mai recomandat ar fi la o bluza sport happy asa sigur nu o sa dai gres

| Ervin a răspuns:

Normal că da...