| membrugirl2010 a întrebat:

merge ca azi sa imbrac la scala cu o fusta mulata pana la genunchi albastra inchis si cu niste cizme de piele intoarsa pan' la genunchi? si peste sa mi pun un palton de culoarea fustei?
Nu s prea pitzi cu fusta si cizmele?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La 20 de grade afara(cel putin!), cizmele sunt exagerate! Si-o sa fierbi in ele!

| Baby a răspuns:

Sincer nu mi se pare ca merge. Fusta pana la genunchi cu cizme pana la genunchi.nu prea.
Mai bine o fusta mai scurta, da merge. Si paltonu e ok daca fusta e mai scurta.happy Dar ai putea sa iti iei niste botine cu/fara toc, nu cizmele alea inalte.happy

| BYBY a răspuns:

Paltonu` nu prea are ce sa caute in peisaj.
cu fusta si cizmele merge f bine.si`ti poti lua un tricou sau o bluza tot mulata de culoarea cizmelor.
dar sti ca trebuie sa ai forme ca sa iti iei mulate.
Hai ti pooop:*
Kiao!
FUnda?
Ps: nu esti pitzi deloc...winking

| Crisu_7532 a răspuns:

Nu este de bun-gust sa porti fusta pana la genunchi cu cizme pana la genunchi.
asa ca, daca tot vrei sa-ti iei fusta pana la genunchi, poarta o pereche de botine scurte care sa-ti ajunga pana la glezna sau doar putin peste glezna. daca vrei sa porti cizme pana la genunchi, ia-ti o fusta cu o palma deasupra genunchiului (dar nu mai mult!). totusi, tine minte: fusta pana la genunchi nu se poarta cu cizme pana la genunchi. succes

| notperfect a răspuns:

Nu...Adik vei arata F. B Daca pitzi inseamna a purta o fusta si o pereche de cizme pai atunci cred ca majoritatea fetelor ar fi pitzi...Stai linistita! fundita?winking

| ShyGirl a răspuns:

Nu.Eu chiar consider de bun gust futsa mulata nu foarte scurta si cu cizme.

| magicianul19 a răspuns:

Da merge. sper sa-ti stea bine

| Alexandra_2603 a răspuns:

Daca iti iei o fusta mulata, trebuie sa iti pui un toc, cel mai bine ar fi o botina, sa se vada piciorul.
Daca in sus pui o camasuta draguta nu esti piti deloc,

Alexandra

http://haineaccesibile.blogspot.com/