| BeliebersGJB a întrebat:

Buna:)Merge sa-mi iau vesta asta de blanita pe timpul asta? Ceva de genu:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Merge de ce sa nu mearga laughing? Ca doar nu o porti vara sau primavara nu? Iti iei o bluzita cu maneca lunga ceva mai sic si o porti.
Sau o alta idee ar fi sa iti iei un tricou lung si intr-o culoare frumoasa, un cardigan simplu mai scurt decat tricoul si vesta asta din blanita pe deasupra love struck.
Hopa, o pereche cool de blugi si niste UGG-uri sau niste botine si gata de plimbare happy.

3 răspunsuri:
| Darria a răspuns:

For the love of God, nu mai purtati veste de blana :-&

| Diixy a răspuns:

Da normal ca merge, cu un plovar pe dedesubt e ok'winking

| puf1992 a răspuns:

Este foarte buna.winking pe vremea asta imi iau si eu!