| Katespunemadroghezcuorbit a întrebat:

Mi-am cumparat acum ceva zile un fond de ten destul de bun, cu crema aplicatoare, si cam scumpicel. Dar problema e ca este mai inchis cu cateva tonuri fata de tenul meu si eu acum sunt foarte bronzata si voi arata ca o morcoveata.sadCe ii pot face sa il mai deschid cu cateva tonuri.sad Pls raspuns urgent!

6 răspunsuri:
| ºPishcotº a răspuns:

Odata, si mie mama mi-a cumparat un fond de ten mai inchissad. Si l-am aruncatsad. Nustiu ce sa-ti zic, incearca sa-ti mai cumperi unul mai deschis decat tenul tau cu vreo 2 tonuri. le amesteci si poate iti da tonul potrivit. Ceaohappy

| blackspell a răspuns:

Ori cumperi unu mai deschis decat tenul tau si le combini, ori folosesti foarte putin... dar nu cred ca e o solutie, ori il vinzi, ori il arunci, ori il combini cu crema de fata... altceva nu cred ca se poate

| Baby a răspuns:

Mai cumpara unu deschis, dar mai ieftin ca sa nu dai faliment si amestecale:*

| RecycleBin a răspuns:

Pai inainte sa ti-l cumperi, nu l-ai testat?

| 111_9849 a răspuns:

. thinking hmmm. nu cred ca il poti deschide cu cateva tonuri. ar fi bine dca ai avea posibilitatea sa. l schimbi. si altadata ai grija. roaga. le p vanzatoare sa. ti recomande nuanta ta. ele au experienta

| Doar1îngeR a răspuns:

Cand te dai cu el...amesteca-l cu crema de fata. o sa se deschida cat de cat.