| VanillaSpice a întrebat:

Mi-am cumparat de la I love cosmetics un balsam de buze din gama I love.....mango&papaya. Cum vi se pare? Voi ce alte arome aveti?

4 răspunsuri:
| SashaPieterse a răspuns:

Pai e foarte bunhappy eu numai cu mango si papaya folesesc si sunt multumita de rezultatehappysper ca te-am ajutat^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar chiar esti pasionata de balsame nu gluma laughing. Nu le-am incercat dar vreau sa le incerc toata gama Coconut. Sunt inebunita dupa mirosul nucii de cocos puppy dog eyes.

| FoxyFox19 a răspuns:

Si eu folosesc dar bluberry&smothie, e foarte bun si miroase delicioslaughing

| VanillaSpice explică:

@DudylcsDi Crede-ma ai mare dreptate!happy