| AnonymousMm a întrebat:

Mi-am cumparat niste balerini marimea 40(eu port 40) si s-au largit extraordinar, chiar si in lungime(la magazin cand i-am probat imi veneau fix pe picior). Ce as putea sa le fac?(in afara de vata ca am pus si trebuie destul de multathinking)Ii ador si nu as vrea sa renunt la eicrying. Heeeeelpsad
Funditsaaaaaalove strucklove struck

5 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Cumpara-ti niste talpici dinaceia pe care ii bagi iarna in cizme. cauta o varianta mai subtire. si o s iti vina ficsi. eu asa am facut

| alexandra_8659 a răspuns:

Stim cu totii ca incaltarile se largesc la un moment dat dupa purtat...chiar si dupa prima data. Solutii nu prea sunt. poate doar sa te mai ingrasi tu. Si nu cred ca vrei asta. happy

| AnonymousMm explică:

Sunt din piele dar de lacbig grin
Cred ca se vor increti daca le bag la masinasad

| AnonymousMm explică:

Eu nu m-am mai ingrasat de 3 ani asa ca nicio sansalaughing

| ghetuvictorita a răspuns:

Din ce material sunt?
daca sunt din piele baga-i la masina de spalat la program scurt la 6o grade
se strange pielea
dar dac nu sunt lipiti bine se dezlipesc, eu am bagat o pereche de balerini din piele intoarsa la masina luati din bucur oboe, si s-a strans piele
acum ma strang.