| RecycleBin a întrebat:

mi-am cumparat recent o fustita cu bata de elastic, genul care se poarta acum. e din tul negru cu o bugatica de dantela neagra superba.cam ca astea 2:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:42&biw=1280&bih=506

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:233&tx=89&ty=92&biw=1280&bih=506

ideea e ca nu stiu cu ce as putea sa o port.idei de tinute pentru fustita. fundii

2 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Am vazut si eu ca mai poarta unele prietene fuste de genul asa:
-Cu un maieu uni(adica sa nu aiba pe el modele sa fie de o singura culoare negru alb mov etc doar sa se combine bine cu fusta),si fusta peste maieu,putin mai in sus,te va avantaja daca ai picioare subtiri si frumoase.
Si un sfat indiferent de cum te imbracibig grinaca folosesty un top uni(bluza,tricou,maieu),in partea de jos sa folosesty ceva cu modele,si invers daca porty niste jeansi/fusta de o sg culoare asorteaza-i cu un top cu modele, flori, imprimeuri.
Ideea este ca daca te imbraci cu o bluza cu multe culori flori si imprimeuri fusta/pantalonii sa nu fie si ei impodobiti cu toate cele si sa le pui intr-un echilibru uni-imprimeuri.Asa o sa arati imbracata cu bun gust si nu zgarii la ochi.

| Alii_4715 a răspuns:

Pai, o poti purta cu un top, simplu sau maieuri, tot simple, sau nu stiu daca ai vazut, acelea cu o singura fundita?! In culorile[sau ce culori iti plac tie ] : Roz, Albastru, Alb si o poti asorta cu sandale [sau opincute] si accesorii pe masura happy

Fundabatting eyelashes?