| xyzcrr a întrebat:

Mi-am cumparat un exfoliant de corp de la Avon si nu prea stiu sa-l folosesc rolling on the floor voi cum folisiti exfoliantele de corp?

3 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Buna, Te rog sa specifici denumirea exfoliantului. Mai jos gasesti un link cu produsele de tip Planet SPA de la Avon: http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Planet%20SPA

| Alissa11 a răspuns:

Este ca un spray, trebuie doar sa apesi si sa il aplici pe corp.

| Flutu012 a răspuns:

Pai il aplici pe piele acel sprey ....ai grija la produsele de la Avon din punctul meu de vedere majoritatea sunt VARZA! laughing