| vl4dy a întrebat:

BUNA! Mi-am facut ieri un tatuaj pe antebrat, iar maine trebui sa merg la scoala. Ce haine ar trebui sa port pentru al proteja? big grin

1 răspuns:
| denisa123456 a răspuns:

Buna! eu mi-am facut tatuaj si dupa ce l'am facut m-am dat cu o crema speciala pentru tatuje. trebuie sa speli tatuaju cu apa calduta dupa aia aplici crema daca ti'ai cumparat daca nu e cazu sa iti cumperi ca dupa aia daca se infecteaza si iti poate iesi tusu in afara...si 2'3 zile sa te dai cu crema dupa aia poti pune un servetel uscat si dupa aia iti pui folie transparenta pana se face coaja k dupa aia n cred ca se mai poate infecta dar macar 2 zile k nici mult nu il poti tine in mediu inchis k nu se vindeca... sper sa iti fie de folos sfatu meu.succes