| Lola1iulie a întrebat:

Mi-am intins parul cu placa de fff multe ori si pentru ca eu il am ondulat, am tinut mult placa, si acum am varfurile despicate[ nu pot sa am tund, daca ar fi asa trebuie sa am tund scurt] ce altceva sa mai fac] am avut parul mai scurt si nu mi-a placut[tunsa bob] sunt bune alea de la avon? fundita

Răspuns Câştigător
| Mmarryy a răspuns:

Iti iei un ser pentru varfuri despicate, pe care il aplici dupa spalarea parului. Eu am de la Avon si e foarte bun.

2 răspunsuri:
| AnnaSophiaRobb a răspuns:

Spalati parul cu radacini de brusture, patlagina si urzica, parului nu trebuie sai faci nimic, nul usca cu fenul, si nul freza, nu e nevoie, pur si simplu va creste singur, daca nu preferi retetele traditionale treci la evon sau la oriflame

| Lola1iulie explică:

Ce altceva mai pot face?