| wonderwoman123 a întrebat:

Mi-am luat azi Eraser Eyes de la Maybelline si, cum luminile din dm sunt atât de proaste, mi-am luat o nuanță prea închisă si portocalie pentru mine. Cum fac sa il deschid, fara sa folosesc picături de ajustarea fondului de ten? Ați mai pățit asta?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Iti iei eventual o nuanta mai deschisa a aceluiasi produs si le combini.

| BeatriceMaria98 a răspuns:

Crema nivea sau bb cream mai deschis. happy Am patit-o si eu cu unul de la Sephora, il fixezi bine cu pudra si nu mai ai probleme.

| wonderwoman123 explică (pentru BeatriceMaria98):

Rămâne cu aceeași acoperire? Am cearcăne destul de închise si am nevoie de acoperire.

| BeatriceMaria98 a răspuns (pentru wonderwoman123):

Ca si acoperire e medie, dar daca vrei poti sa lasi primul strat sa se usuce si apoi mai vii cu un buretel cu inca un strat. Asa iti pot asigura o acoperire mai mare.

| wonderwoman123 explică (pentru BeatriceMaria98):

Ms