| Bernoullie a întrebat:

Mi-am luat de la Avon un tratament pentru varfurile despicate. Cum se foloseste? Adica trebuie sa ma dau cu el pe parul ud sau uscat? E bun?

4 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Eu il am si mi-l aplic pe parul uscat ii da un aspect mai stralucitor si devine mai moalte cam atat :d cat despre varfurile despicate nu cred ca are vreun efect! asta in cazul in care te referi la serumul ala e asa ca un ulei. daca te referi la celalalt cu ambalaj albastru de tot ala e ca o crema ala ti-l pui pe parul ud il am si pe ala e foarte bun! ti-l recomand

| zuzu_2463 a răspuns:

Buna! Se foloseste pe parul ud... nustiiu daca e bun pentru ca nu ai spus cum se numeste incearcal si vei afla

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Daca e ala cu capacul verde.trebuie sa faci baie pe cap sa te stergi apoi pe parul putin umed dai cu acel tratament!big grin

| Ionella_3233 a răspuns:

Am folosit și eu asa ceva dar înafara faptului ca parul mirosea frumos pentru câteva ore și strălucea puțin, tot câteva ore, nu am văzut niciun efect.