| Betyyyy a întrebat:

mi-am luat ieri fond de ten de la l'oreal -accord parfait si as vrea sa stiu ce parere aveti despre el cine a incercat si ce fonduri de ten folositi.Ms

2 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu il folosesc si imi place foarte mult. Eu a nimerit o culoare care imi vne foarte bine si nu face diferenta intre fdt si fata mea.

| Lacoste a răspuns:

Eu l-am avut...era bun, acoperea bine dar mi se parea ca lasa fata cam incarcata, acum depinde si ce ten ai. acum am affinitone de la maybelline, il am de multi ani si mi se pare cel mai potrivit pentru mine.