| Sely_3806 a întrebat:

Buna mi-am luat o pereche de ugghttp://www.google.ro/......tp?/imgres fakeuri) si nu stiu cu ce sa le asortez

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Cu blugi, cu o rochita, cu o fusta thinking

| OanceaSimona a răspuns:

Am si eu aceleasi ugg si le asortez cu multe lucruri, dar cea mai buna tinuta este o pereche de blugi mai simpli si deschisi cu o camasa lunga si simpla(alba de preferinta)si o vesta neagra

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Pai poti sa te imbraci in niste blugi albi, cu o bluzita alba si ai vazut blanitele alea cu fermoal(una gri).
Sper ca am ajutat:*