| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat o rochie din paiete albastre, si nu stiu cu ce sa o asortez gen pantofi si geaca ce culori plz idei, tinuta pentru club.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si crezi ca la "dragoste si sex" gasesti tinute asortate? respectind categoria va respectati pe voi si pe ceilalti utilizatori.Numai bine.

| BaяbieGυяl a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi cer scuze, am pus la aceasta categorie din greseala

5 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Atat timp cat ai pus paiete pe tine, restul trebuie sa fie absolut simplu si intr-o singura culoare. Eu as asocia cu pantofi si poseta negre iar geaca poate fi de ex un gri petrol inchis. La gat poti purta niste margele neutre, ti-as recomanda un sirag simplu si mic. Parul ar fi ideal sa-l prinzi intr-un coc modern.

| Feffe a răspuns:

Pai sincer geaca ar trebui sa fie din culoare metalizata gen gri sau auriu, iar pantofii sa fie in acelasi ton de culoare ca rochia iar geanta de preferabil sa fie aceeasi culoare ca geaca... sper ca te.am ajutat! happy

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Feffe):

Regula ca sa nu arate a papagal e sa aiba doar un singur element tip semafor. Asa ca n-o ajuti deloc daca ii recomanzi sa se imbrace ca o pitipoanca