| Jessyka888 a întrebat:

mi'ar place mult sa imi pun extensii...imi afecteaza cu ceva parul? si cam la ce pret ar fi? nu le vreau foarte lungi, sa zic cam 50 cm.

2 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Depinde. Daca ai parul sanatos, nu dauneaza.Trebuie sa ai mare grija cu ele, sa porti o boneta cand dormi ca sa il protejeze. De preferat sa fie din par natural. Daca nu sunt, intreaba tipa de unde cumperi cum si ce sa faci, sa nu ti le rupi sau arzi. Pentru preturi, uita-te aici sa-ti faci o idee http://www.extensiidepar-oferte.ro/......suvita-2/. Bafta!

| beibiisweet a răspuns:

Buna! si pe mine m-a batut acest gand, dar am citit ceva pe net care spunea ca, dupa purtarea indelungata a acestora iti va cadea parul(e serioasa treaba asta, prietenei mele ii cade parul graznic).Iar la pret, eu am vazut la mine in oras cu 15 lei dar pot ajunge sa coste si 100 lei sau chiar mai mult.