| RebekkaRebbe a întrebat:

Buna Miam Luat Solutie Castellani si si-o luat si o prietena de-a mea si ea are culoarea parului in cap exact ca mine Saten si si-o pus pe vata ..si i-a iesit o suvita mov..Nu roz. Eu as vrea sa fie suvita roz cum se aplica normal? Primul Raspuns Fundita!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Vata este alba iar pe parul saten culoarea nu va iesi la fel, incearca pe o suvita de par si lasa sa actioneze 20-30 minute, numai asa iti vei da seama ce culoare va iesi

3 răspunsuri:
| Teodora_Mihai_1990 a răspuns:

Păi,va trebui să ţii mai mult vata.

| RebekkaRebbe explică (pentru Teodora_Mihai_1990):

Da dar eu vream sa ma exprim ca nu vreau pe vatahappy am auzit ca trebuie sa pui apa in ceva si picaturi de castellani si sa inmoi suvita care o vreihappy