| VampireCrisz a întrebat:

mie imi place sa imi fac genele cu rimel si sa ma machiez am doar 14 ani dar este o pasiune pentru mine si as vrea sa stiu cum as putea sa am grija de fata mea si de gene?

Răspuns Câştigător
| PinkSugar a răspuns:

Buna..eu pentru gene folosesc ulei de ricin in fiecare noapte si sa stii ca da rezultate bune pentru a te da foloseste pensula de la rimel numai sa fie curata.iar pentru fata incerca sa fii cat ma naturala la ani tai ..eu cat stau in casa ma dau cu crema.iar cand ies afara ma dau cu fond de ten...dar ce mai important lucru este sa te demachiezi in fiecare seara chiar daca nu te-ai dat cu machiaj (apropo eu am 16 ani ) si sa nu folosesti sapunul pentru fata pentru ca nu este bun eu l-am folosit si nu a dat rezulate bune >>>bafta

| VampireCrisz explică (pentru PinkSugar):

Mersi:*si eu folosessc ulei de ricin si pentru par de asemenea

| PinkSugar a răspuns (pentru VampireCrisz):

Cu placere >>>da si el ul folosesc pentru par

4 răspunsuri:
| Denniissaa a răspuns:

Si vrei un premiu?

| VampireCrisz explică (pentru Denniissaa):

Daca nu ai nici un raspuns mai bine nu zici nimic