| EsarfaRozZ a întrebat:

Nu am stiut la ce categorie sa scriu aceasta intrebare, asa ca am pus-o aicilaughing) deci: cu ce sa ma imbrac la revelion? il fac intr-o discoteca, dati-mi niste sfaturi...asa, ca ideebig grin

Răspuns Câştigător
| Stefii_6358 a răspuns:

Buna... te-ai putea imbraca in colantzi, cizme si o bluza lunga cu curea(sau fara cum iti place tie)...sau blugi si si o bluza acolo laughing si bineinteles tocuribatting eyelashes

8 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Eu ti-as sugera mai degraba o rochie. Rochia reprezinta feminitatea si eleganta, iar tu vrei sa fii cea mai frumoasa la trecerea dintre ani, nu-i asa? http://www.karena.ro/......u_banchet. Have fun!

| CarmenR a răspuns:

Iata niste sugestii: http://www.karena.ro/......ru_banchet Distractie palcuta!

| alexandra_8659 a răspuns:

Intra pe www.divahair.ro. Acolo gasesti o multime de idei. :) Alege-o pe cea mai potrivita pentru tine. :)

| EsarfaRozZ explică:

Stefy, asa ma gandeam si eu. trebuie sa merg sa imi caut o bluza lunga, ca ce am nu imi placebig grin

mersi all pentru raspunsuri>big grin

| Stefii_6358 a răspuns:

Ms de funditza :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochita scurta cu paiete, daca ai parul negru sau inchis rochita va arata dragut in noante de roz, daca ai parul blond sau deschis rochita va merge pe maro, negru, verde, Orange!
FUNdita?

| Tibi35 a răspuns:

Bikini

| King_8201 a răspuns:

Dezbracatawinking funa te rog