| Lumeameaeroz a întrebat:

Nu mai suport cosuriel am peste cateva ziel un botez si vreau sa scap de el am folosit si miere,ulei de ricin,sapun, masti si nu au dat nici un rezultat timp de mult timp voi ce tratamente folositi? Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca linkul acesta : http://www.eva.ro/......40797.html Bafta! :)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Aplica pe fata o masca cu miere o data sau de doua ori pe saptamana. Mierea de albine are proprietati antibacteriene, astfel incat este excelenta pentru dezinfectarea si vindecarea petelor rosii minore. In plus, mai are o mare calitate: actioneaza cu delicatete asupra pielii sensibile.
Te pup!

| Oviiyy a răspuns:

Foloseste un tratament cu ulei de masline extravirgin care inmoaie fata si face ca toate cosurile sa iasa mai repede la suprafata, nu mai folosi toate postiile care au rol astringent cu pielea, adica o fac mai tare si o strange. Intra pe www.uleimasline.info si gasesti toate informatiile acolo. multa bafta

| AriadnaTPU a răspuns:

Daca pui pe cos pasta de dinti si o lasi peste noapte, iar a doua zi te clatesti cu apa si te dai cu o crema hidratanta, cosul dispare sau se micsoreaza