| carminela a întrebat:

nu stiu ce coafura mi s-ar potrivi! sunt blonda, am parul ondulat si ma gandesc la ceva stil bob! am o fata foarte lunga! la fel si barbia! apropo... fata este si lunga si putin cam si lata! va roooog ajutati-ma! dar mai e o problema! eu zilnic stau cu parul prins in coada! si la scoala! imi e rusine sa imi desprind parul pentru ca lumea si colegii nu m-au mai vazut de vreo 2 ani cu parul desprins si imi e teama ca vor rade! deci eu stau numai cu parul prins zilnic! va rog ajutoooor!

3 răspunsuri:
| Afinutza a răspuns:

Pai...daca vrei sa te tunzi du-te la cineva care sa stie sa iti zica ce coafura ti se potriveste

parerea meahbig grin...sau daca nu tunde-te cum ti-ar placea tiehappy

| Ramonika_5243 a răspuns:

Nu cred ca o tunsoare bob e cea mai buna alegere pentru ca ai parul ondulat...incearca ceva in scarihappy si poti incerca sa il coafezi mai des cu placahappycred ca ar fi superhappywinking