| istoleyourcandy a întrebat:

Buna!
Nu stiu ce sa mai fac, am folosit nivea long repair, shampon de urzica, mai nou am si un balsam de la nivea, dar nici un rezultat! Noroc ca am primit un shampon cu vitamine, credeti ca este bun? Prinsul parului stimuleaza cresterea? Ce alte trucuri mai stiti?
Funda pentru orice raspuns la oricare dintre cele 3 intrebari!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| MotorheadEngland a răspuns:

Pentru a avea un par sanatos, iti recomand Biotina C Plus. Are niste rezultate extraordinare asupra sanatatii parului, pielii si unghiilor. Contine colagen si vitamina C

Mai multe info poti gasi aici: www.premiumvitae.com/nutrilite-biotina-c-plus/