| inger02 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac. unghiile mi se rup si mi se exfoliaza repede. am cumparat tratamente de la Farmec pentru ele si degeaba. voi ce imi recomandati? un produs ceva care sa dea rezultate

6 răspunsuri:
| IancuSilviu a răspuns:

Calciu plus vitamina D

| miruna120 a răspuns:

Da.ti cu lac protector+vitamina d+crema de unghi (sora mea e manichiurista si stiu)

| Svartedauden a răspuns:

Mananca multe fructe si da-ti cu lac proctector happy

| Mirunelu a răspuns:

Incalzeste ulei de masline cat de tare suporti tu si tine unghiile in fiecare zi 5-10 minute in el. Unghiile o sa devina mai rezistente si o sa se intareasca in vreo 2 saptamani. Testat de mine, rezultate bune.

| zambeste25 a răspuns:

Produsele de la Flormar sunt foarte bune big grinIncearca cu niste zeama de lamaie la radacini, ajuta.Succes big grin

| SaschaM a răspuns:

Nu exista niciun produs cu care sa te dai pe unghii si sa-ti creasca si sa nu se mai rupa ca prin minune. Din fericire insa, exista niste obiceiuri bune pe care ti le poti insusi astfel incat sa nu mai ai niciodata probleme cu unghiile, never ever. Aici am scris despre ce e vorba http://mypsychonails.blogspot.ro/......ls-so.html