| Tzt a întrebat:

nu stiu cum sa ma tund...acusi se apropie banchetul de sf. de a 8a si nu vreau sa fiu dezamagita de tunoare pe care mi-o voi face vreun sfat? asta sunt eu: http://hi5.com/......MyPhoto.do uitati-va si la celelalte poze in speranta ca ma veti putea ajuta sa descopar tunoarea perfecta pentru mine.Multumesc!:*

3 răspunsuri:
| zuzu. a răspuns:

Iti raspund inainte sa ma adaugi la prieteni pe hi5 pentru ca tiam vazut poza de aici...ai niste ochiiiiii minunati dar cateodata cred ca derajeaza ori ca te uiti prea insistent ori ca ii face pe oameni sa se rusineze parerea mea este sa te tunzi bob la prima vedere ti se pare ca e urata tusoarea sau ca te tunde prea scurt crede-ma ca tunsa bob[in spate mai scurt si in fata mai lung ]o sa te potrivesti decorului si lumii daca nu vrei mai scurt poti sa il lasi mai mult ...am uitat -poti sa iti faci breton pe o parte nu in fata succes in gasirea tunsorii perfecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data invata sa scrii corect si apoi pune intrebari, iar in privinta tunsorii...arati naspa oricum.:-p