| Mădă0611 a întrebat:

Nu stiu daca am nimerit categoria, sa zicem ca-i fashion si poate unele va stiti. Pantalonii astia cum sunt cusuti, ca eu nu vad vreo cusatura? https://imgur.com/a/TOZDU la partea de jos ma refer. Observ ca majoritatea pantalonilor scurti sunt asa.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca are cusaturi, ca orice pantalon normal, pe lateral, in spate, in fata chiar se vede este slitul cu nasturi.
Pe lateral, se vede un pic de manseta (in dreapta imaginii) cu tot cu cusatura.
Numai ca nu arata a pantalon normal laughing ci a unul extrem de jumulit (rupt).
Cred ca te uiti doar la cei rupti ca arata asa, pentru ca, majoritatea pantalonilor scurti nu au rupturi.

| Mădă0611 explică (pentru Violleta2022):

La partea de jos ma refeream. Ca am niste pantaloni pe care nu-i mai port si voiam sa-i tai. Nu-i duc la croitorie, stiu pe cineva care se stie, dar nu stiu daca e cu moda. Din moment ce majoritatea pantalonilor scurti au tivul, sau cum ii zice, in exterior, banuiesc ca motivul ar fi ca jeneaza daca e in interior thinking

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mădă0611):

Posibil sa nu aiba tiv, doar sa fie taiati si indoiti.
Asta ramane la la titudinea ta, ca oricum nu jeneaza, fiind pe pulpa.