| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Nu va innebunesc cu Miley Cyrus, numai ca am o intrebare.
Ii admir foarte mult parul, si ca tunsoare sunt la fel ca ea... as vrea sa stiu ce produse de par foloseste. Gasisem intr-o zi pe un site, dar acum parca numai exista situl straight face.
Va rog mult, fara raspunsuri stupide.
Multumesc.

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu am nimic cu nimeni dar draga mea de ce ai vrea sa fi ca Miley? de ce nu poti fi si tu originala! Trebuie sa copiezi? Crezi ca nu vei arata bine decat daca esti ca Miley? Ea e vedeta da foarte multi bani pe produse de ingrijire, beneficiaza de saloane profesioniste, nu cred ca exista la noi in Romania asa ceva!(ca la ea), deci nu-ti mai face sperante! Daca esti doar o copie a ei nu vei fi apreciata! Invata sa fii tu insati! Chiar e drastic ca s-a ajuns pana aici! Eu nu copiez nici o vedeta, nu as face asta niciodata!

| missouri a răspuns:

Pai, sa nu te dezamagesc, poate stii, dar Miley are extensii.big grin
Nu-ti pot spune exact produsele pe care le foloseste.In America sunt mult mai multe produse pentru. ingrijirea parului.Probabil ca foloseste o gama completa de produse. De la pre-spalare, sampon, balsam, creme, spuma, etc. Cine stie cate produse exista?

Iti dau un sfat, cauta pe internet, o gama de produse, pornind de la denumirea samponului pe care il folosesti.Si vei gasi toate produsele din gama acestuia, dar si tipul.
Deci, daca este culoarea verde samponul, trebuie sa fie toate verzi, din aceeasi gama.

Hm.cred ca te-am ametit.big grin

Bafta! :*

~ Missouri.

| hannibal a răspuns:

Nu e vb de copiat, poate ii place parul ei ...eu sincer cred ca la noi nu se gasesc produse ca ale ei in strainatate si care sa dea rezultate. pur si simpli nu se gasesc.miley se duce la saloane si acolo ii se aplica produsele. tu poti sa te duci intr-un magazin si sa ceri ce produse sunt mai bune pentru ingrijirea parului sau te poti duce la un coafor dar care se respecta si poti cere produse pentru stralucire, pentru par matasos, fin etc.

| AudAlbNegru a răspuns:

Pai a citit soara mea pe un site mi-a zis ca : '' intinde parul cu chestia de intins parul dupa aceea balsam si lasi sa se usuce si o sa ai parul exact ca al ei! fundita plsss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@AudAlbinegru
Apreciez ca ai raspuns, si ca ai muncit sa o intrebi pe sora ta insa eu am intrebat '': CE PRODUSE? ex: l'oreal, nivea sau ma rog altceva. eu asta am intrebat.

Iti voi da un folositor, scuze dar nu ai raspuns ce am intrebat eu. mersi oricum!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@malvina
nu copiez pe nimeni, dar avand coafura si tunsoarea exact si la fel ca a ei de ce sa nu fac in asa fel sa imi stea buclat la fel?!

nu copiez pe absolut nimeni, ii admir parul f. mult! si de ce sa nu profit?!
Mi-am adus aminte ce citeam atunci, foloseste L'OREAL. Azi merg al cumparaturi oricum, mi-am scris pe o hartie multe produse l'oreal, la ce ma interesa cel mai mult am facut o steluta *, fixare, coafare, suvite, sampon, balsam, lotiune pentru zi. happy abia astept sa ma dau, acum am si suvite blondebig grin o sa se vada super.

Am avut Sayoss (ceva in genul) a fost bun, dar se termina. Vreau sa mai schimb, si intr-un fel sa-mi cer scuze de la par pentru suvitele facute cu decolorant oferindui un tratamen de la L'OREAL bun!
Multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi naturista si nu te lua dupa celebritati ele sunt naturale