| DianaDiaa a întrebat:

O intrebare legata de firele de par albe. La ce varsta v-au aparut prima data?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe la 21.

| BiuL a răspuns:

Eu am 23 si am vreo 4-5 laughing cred ca pe la 21 de ani mi-au aparut.

| Kaℓi a răspuns:

La 14 ani, cateva fire. Dupa 10 ani erau deja prea multe si am inceput sa folosesc vopsea de par.

| Rolland_Rus_1997 a răspuns:

Incaruntirea depinde de la om la om.fiecare om incarunteste total diferit, exista oameni de 15-16 ani carunti, si exista altii care mor fara sa fie carunti.de obicei oamenii incaruntesc de la 42-43 pana la 50 de ani

| Tensai a răspuns:

La 17 ani am vazut un fir. acum am 19 si am mai vazut vreo 3-4. la mine e genetic. dar e ok. nu se vad si oricand ma pot vopsi

| DianaDiaa explică (pentru Tensai):

Eu fac 20 luna urmatoare si am descoperit aproape 3
1 si 2 pe jumatate.ciudat.Si m-a socat putin

| Tensai a răspuns (pentru DianaDiaa):

Poate fi si din cauza alimentatiei. dar nu trebuie sa te sperii. se poate sa nu-ti mai apara si altele sau sa iti mai apara. nu se stie

| nda a răspuns (pentru DianaDiaa):

Na las ca si albu arata bine.
acu serios, ce sa te socheze? eu aveam vreo 2 3 fire albe pe la 12 ani... acu am 18 si nu le mai gasesc.

| islogan a răspuns:

Sunt chel... de unde *** sa am fire albe daca sunt chel... btw am o luna si m-a nascut Drake

| rinagh a răspuns:

Pe la 28 de ani, desi celor apropiati le-au aparut mult mai tarziu… Perioade lungi din viata am avut feritina joasa si mancam carne din paste in craciun (deci avem si o carenta mare de vitamina b12) plus altele. Am suferit si de stres un timp indelungat…