| EvaTramell a întrebat:

O intrebare pentru fete, care este cel mai bun rimel?
Farmasi? Maybelline? Miss Sporty? astept raspunsuri. Eu folosesc acum rimel de la Farmasi, e ok dar vreau unu cu un voolum marelaughing.de fapt toate vrem asta! Si am gasit la un supermarket acel rimel MissSporty si voiam sa stiu daca e sau nu bun.
Dau fundita celui mai bun raspuns! happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Maybelline e cel mai bun

| Kriss96 a răspuns:

Eu folosesc de la Bourjois. Dar inainte foloseam Maybelline si eram multumita.

| dianainsta01 a răspuns:

Mai bine ai investi intr-un rimel ceva mai bun ca miss sporty care e cam naspa, sunt ieftine, sunt proaste. in general rimelurile pentru volum au periuta mai mare si mai bombata, eu personal le prefer pe cele cu periuta mai finuta si subtire. cel mai bun rimel pentru volum este cu siguranta maybelline, sunt geniale. le-am avut pe toate si cel mai bun pentru volum este One by one sau The colossal volum.

| Di7 a răspuns:

Maybeline

| Di7 a răspuns:

Maybeline am si este super! eu am rocket volume in culoare black si nu e waterproof

| CherryBlossom26 a răspuns:

M-am dat mai cu toate cele mentionate de tine dar cel mai bun mi s-a parut cel de la maybelline

| andreeamarianita7 a răspuns:

Cel mai bun rimel este MissSporty eu cu el ma dau. Funda?

| andreeamarianita7 a răspuns:

Buna cel mai bun rimel este MissSporty eu cu el ma dau si ma inteleg super bine.