| anonim_4396 a întrebat:

Buna puppy dog eyes. Vreau sa imi schimb culoarea parului. Sunt blonda si am parul lung si ochi caprui. Ma bate gandul sa ma fac roscata thinking Nu roscatu ala aprins rosu, roscat spre mov asa puppy dog eyes. Cum credeti ca mi-ar sta?! Imi place blondul foarte mult dar mi se deterioreaza parul rau de la blond + placa. deci, cum mi-ar sta puppy dog eyes?

9 răspunsuri:
| Puffulets a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine mai ales ca ai ochii capruismug. merita sa incerci:*

| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns:

Si te vopsesti ca sa nu ti se deterioreze parul? Isteata miscare, ce sa zic.

| FashionQueen a răspuns (pentru Bogdi_Bogdan_1990):

Auzi care iti e problema? da isteata miscare, blondu deterioreaza cel mai rau parul daca nu stiai.:* Asta nu inseamna ca nu o sa ma mai vopsesc toata viata. Vreau o schimbare pentru ca placa de par si nuanta blond e cea mai naspa combinatie. :*

| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns (pentru FashionQueen):

Nu am nicio problema, domnisoara.
Pai nu te vopsi. Pune-ti masti and so on. Nu mai folosi placa. Si crede-ma, prietena mea e roscata si e dependenta de vopsea. Blondul tau e natural? Sau vopsit?

| FashionQueen a răspuns (pentru Bogdi_Bogdan_1990):

Sunt bruneta natural. Blond vopsit

| Bogdi_Bogdan_1990 a răspuns (pentru FashionQueen):

Te sfatuiesc sa treci la un castaniu, daca vrei sa mai ramai cu par in cap :-s

| FashionQueen a răspuns (pentru Bogdi_Bogdan_1990):

laughing)))) Ai dreptate :-s

| iubareatza30 a răspuns:

Ti-ar sta foarte bine. Dar daca iti place cum iti sta blonda, si vrei sa iti schimbi culoarea din cauza placi de par poti sa te vopsesti cu o culoare asemanatoare (diferite nuante de blond)winking

| Jeliy a răspuns:

De unde sa stiu daca nu stiu cum arati.
Dar creca ti-ar sta bine.