| blueeyedgirl a întrebat:

Buna!:P Deci parul meu natural are culoare saten si imi place dar ma gandeam daca ma vopsesc rosu se poate ca dupa un timp sa devina ceva de genu portocaliu ginger?:X:X:X:X:X:X:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=66&ty=79
sau cum pot sa obt culoarea din poza mc mult daca se poate si vopsele recomandate

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Daca te decolorezi sigur iti iese nuanta asta.eu mi-am vopsit calota saten inchis iar dedesubt m-am decolorat ca sa pun rosu intens.si cand m-am decolorat nuanta asta o aveambig grindar iti distrugi parul.eu abia l-am "reparat"sad

| Alasia a răspuns:

Nu cred ca daca il faci roscat sa se faca portocaliu. dar incearca sa imprimi poza, si sa te duci cu ea la un coafol, si sa ii spui coafezei ce vrei sa obtii si iti va spune ea ce trebuie sa cumperi, si iti va si vopsi parul dupa ce le cumperi (eu asa cred). e posibil sa trebuiasca sa cumperi 2 culori, sau sa il decolorezi. depinde de culoarea parului tau si de capacitatea de vopsire a vopseleibig grin

| NoName_3427 a răspuns:

Eu una nu cred ca o sa obtii culoarea dorita daca iti vei vopsi parul rosu.mai bine ai cauta vopsele care sa aiba exact nuanta dorita. app. buna idee, nuata de roscat/portocaliu ginger este in trend anul acesta:bd