| Alasia a întrebat:

parul meu este brunet inchis. insa are totusi cateva reflexe mai deschise apropiate de maro. intrebarea mea este daca exista ceva ce ii poave inchide culoarea. asa cum daca te dai cu ceai de tei dupa ce te speli pe par se deschide, exista ceva ce sa il inchida? vreau sa fie negru. si daca se mai inchide putin, devine negru complet. vreau sa stiu daca se poate sau daca singurul mod de ai inchide culoarea e cu vopsea.

Răspuns Câştigător
| onlymeme a răspuns:

Eu am mai auzit ca se inchide cu frunze de nuc fierte bine, si mai tinute ele acolo cateva minute...
dupa ce te speli, te clatesti bine cu zeama rezultata din fiertura aia de frunze de nuchappy
dar sa aduni multe, ca altfel nu prea are efectstraight face
incearca, poate o sa-ti iasawinking
succeswave

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă cu frunze de nuc (zeama de la fieberea lor) sau Henna vopsea naturală din plante care trece după 6-8 spălări (se găsește la Plafar).
Pa, pa.

| Pitiq Te IuBeSte a răspuns:

Buna!
Poi poti incerca
niste sampoane...
adica nu stiu
daca aiu auzit
dar sunt niste sampoane
pentru par. care ii inchid culoare sau iti
poti face shuvitze.happy
dpa ce te spelipa par
il aplici ca pe sampon
si maseszi bine parullove struck
Succes!love struck

Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limpezeste parul cu ceai de frunze de nuc dupa ce te-ai spalat si te-ai clatit bine.