| katyME a întrebat:

Parul meu este foarte des, umflat la tample si electrizat. Daca nu il dau cu balsam se umfla si se face ca o matura si balsamul in afara faptului ca ii mai da putina stralucire nu ajuta la problema mea. Desi de ieri de la 3 de cand am facut baie pana acum l-am îndreptat de 5 ori, tot sta umflat. La radacina sta plat dar la tample se umfla. Nu stiu ce sa fac. Detest coada si vreau sa il port liber. Sfaturi?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

L-ai indreptat de 5 ori?! Fato tu o sa ramai fara par in cap potoleste-te! Schimba samponul, ia unul pentru netezire. Poate ai sampon de volum.

| незнакомкa123 a răspuns:

Pai fa-ti niste pasti pentru par niste masti, pune 2 oua batele bine apoi pune 4 linguri de ulei de masline, o lingura de miere si 4 picaturi de lamie apoi toate acestea le aplici pe parul ud si lesi 20 de min apoi clatesti capul cu sampon si balzam, parul o sa fie forte moale si drept.