| anonim_4396 a întrebat:

Părul meu este lung și ondulat ( ondulat doar de la jumătatea firului de păr) și am vârfurile foarte despicate. Dacă îmi tund portiunea unde este ondulat, există posibilitatea să îmi rămână întins?

Răspuns Câştigător
| mynayo a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana.Asa am si eu parul si l-am tuns si era mai drept la varfuri. Apoi a crescut si a inceput sa se onduleze.Dar incearca. Daca nu merge poti sa-l indrepti.;-) Sper sa reusesti!

1 răspuns:
| Lynna a răspuns:

Da, este posibil. Acum depinde de ce tip de par ai.