| anonim_4396 a întrebat:

parul meu este ondulat (bucle medii ) si nu stiu cum sa mi-l aranjez. Imi dati niste raspunsuri folositoare. Dau fundite!happy

5 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Iti faci buclele mai mari sau le lasi medii si lasi parul pe spate va fi superhappy

| ombladon a răspuns:

Il prinzi in coada laughing

| virusxxx112 a răspuns:

Spalal,periel,usucal cu fionul, intinde-l cu placa.Rezultatul este sa ai parul drept dar dupa ce te speli pe par iar trebuie sa faci lucurle astea.(nu trebuie sa stai la umezeala)

| virusxxx112 a răspuns:

Gaseste odata unr aspuns mai bun laughing.

| Vivi_4677 a răspuns:

Il pozi indrepta,vopsi sau il poti prinde diferit:in codite,impleteste-l,un mot,cu o clamita,intr-o parte, il lasi liber, sau te tunzi.pa-pahappy