| GeorgiaA15 a întrebat:

pe 12 septembrie incepe sc si as vr daca puteti sa imi ziceti cu ce as putea sa ma imbracbig grinam 13 ani doarbig grin

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Draga mea deja te gandesti la scl? E vacanta! Las-o incolo de scl.

| IrinaAndreea a răspuns:

@woodenpints: Mai nou, daca ceri sfaturi vestimentare esti pitipoanca? Nu mi se pare ca a intrebat intr-un mod special, care sa iti dea dreptul sa o etichetezi astfel.

@GeorgiaA15: Am uitat sa-ti spun ca daca nu esti adepta fustelor, le poti inlocui cu blugi sau chiar o pereche de pantaloni negri.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Gen: blugi si un tricou colorat. Adica sa nu iesi prea mult in evidenta, cam cum se imbraca si colegele tale. Si... cum erai tu anul trecut :)
Uite niste imagini:
http://desprefrumusete.blogspot.com/2010/01/moda-adolescenti-2010.html

| marrinnaa a răspuns:

Ceva simplu si lejer o pereche de blugi conici balerini sau sandale si o camasuta sau daca nu iti poti lua o fusta cu un maieu simplu alb sau negru (nu lasat pe afara)

| GeorgiaA15 explică:

Pitzi? nici vb...sau poate dar daca eu is pitzi u esti ori manelar ori cocaphbbbbtdak nu poti sa ajutzi p cineva mai bene taci in... din guraangryangryangryse apuca toti cocalari sa vb

| GeorgiaA15 explică:

Stii ceva? nu ti'am vb urat? da? nu vrei sa spui ceva care ma intereseaza nu mai spune.simplu nu? daca vrei iti si explic pentru ca eu cred ca nu ai inteles din prima...si app unele sunt violate pentru ca cei care le violeaza sunt cu **** la cur si se uita dupa...