| anonim_4396 a întrebat:

Pe obraji am niste gaurele, in apropierea nasului.Eu cred ca sunt pori deschisi(din cate stiu acestia se inchid daca te speli cu apa rece) dar la mine nu dispar...de tot! Ce sunt si cum as potea sa scap de ele? Help please! Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Http://suntfericita.manager.ro/......i-4160.htm nu stiu daca te vor scapa "de tot", de fapt nici nu stiu daca porii ii poti inchide "de tot", nu sunt groaznic de inestetici oricum, incearca linkul ce ti l-am dat