| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna!
Pentru ca tot incepe scoala maine,vreau sa am si un outfit frumos, desi nu stiu ce sa aleg dintre:
1. Camasa albastra,blugi albastri cu curea, sacou negru si adidasi
2. Acelasi outfit numai ca cu blugi crem.
Voi ce ati alege?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Depinde cine se folosește de "outfit"-ul ăla frumos. Tu ești suficient de frumos pentru variantele 1 și 2?

| Animeforlifee9921 explică (pentru sierra1):

Sunt fata, nu-s nici urata dar nici frumoasa, cred ca undeva pe la mediu. laughing

| gabicoo a răspuns:

Cu blugi albaștri.

| Animeforlifee9921 explică:

Multumesc tuturor pentru recomandari! O sa ii iau pe cei albastri pana la urma.

| sierra1 a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Vaaaai, ce bine... ne-ai ținut cu sufletul al gură atâta vreme!

| Whitte a răspuns:

Albastru cu crem nu merge.
Dca iei blugii crem, pui o camasa crem, alba.

| IL0VEDINER0 a răspuns:

1 mi se pare ok.Nu stiu cat de intensa este culoarea camasii. Daca este un albastru foarte pal atunci da, merge si cu crem insa daca este camaşa de un albastru intens sau chiar inchis merge mai bine cu blugi

| Cineva1233 a răspuns:

Prima variantă se potrivește mai bine. Poate îți pui un tricou alb (părerea mea.)