| Aliiinutzatha a întrebat:

Buna!
Peste 1 luna este ziua mea, intrebarea este
Anul trecut mi-am facut ziua cu baieti sh fete (baieti erau nebuni aruncau cu tort s din astea)
fetele normal dansau ne distram
Anul acesta nu stiu daca sa mai invit fiinda DACA invit 3 baieti my cuminti o sa ma simt prost k ailanti nu my sunt.Hel Me please!

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Poti sa le spui celorlalti prieteni ai tai ca nu-ti place sa exagereze si sa se bata cu tort sau poti inventa motivul ca parintilor tai nu le comvine. Si daca ii initi doar pe baietii mai cuminti, probabil ceilalti o sa se simta prost, dar daca chiar nu vreii sa ii chemi pe ceilalti atunci spune-le ca parintii tai nu mai vor sa ii invite pentru ca nu s-au putat frumoa, dar sfatul meu este sa le explici ca trebuie sa fie mai cuminti. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

4 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Ce ai scris acolo?

| Twixi a răspuns:

Scrie in romana daca se poate!

| Chris88 a răspuns:

Tu esti urmatoare generatie care pici bacul, dupa cum scrii.
Asa ca nu ti bate capul, o sa ai timp destul sa petreci dupa liceu.

| Aliiinutzatha explică:

laughing sunteti destepte rau!laughing)))) nici macar clasa a -6-a nu sunt! deci tineti ghearele acasa!