| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva zile va fi balul bobocilor si nu stiu in ce sa ma imbrac. M-am gandit sa iau jeansi cu o bluza dar nu stiu daca sa iau pantofi sau sa imi iau opincute. Sunt inalta! Ajutati-ma, sa imi iau opincute sau pantofi? p.s Aratati si niste modele. Va multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Eu cred ca niste blugi colorati cu o bluzita si niste pantofi cu platforma, nu cu toc ar fi numai buni pentru balul bobocilor daca nu participi. happy

| BiuL a răspuns:

Eu iti recomand o rochie, blugi si bluze pporti in fiecare zi, iar balul bobocilor e doar odata in viata. Ia tocuri, si daca esti inalta.

| DianaIstratii a răspuns:

Pai daca esti mai inalta, nu trebuie sa te incalti in ceva cu tocuri...
Ti-ai putea lua pantofi fara toc, sau opincute:D:D
UIte citeva modele, sper sa iti placa:
http://www.google.md/......tp?/imgres
Sper ca te-am putut ajuta:)

| eatpraylove a răspuns:

Wtf? Cine poarta blugi si o bluza la balul bobocilor? Un looser cu siguranta, nu cu blugi te imbraci toata ziua? O rochie si tocuri frate...

| valentino52 a răspuns (pentru eatpraylove):

Jur ca asta vroiam eu sa zic. Cat de inalta poti fii doar nu ai 1.90? Pune-ti niste tocuri dar nu foarte inalte si o rochita. Simplu in bluza si blugi vii si la scoala