| anonim_4396 a întrebat:

Buna,peste cateva zile va fi ziua mea! De curand am fost la un majorat,si mi-am cumparat o rochita care as vrea sa o port si la ziua mea! Imi place foarte mult dar nu stiu daca sa o port sau nu deoarece este putin cam de ocazie,Voi ce parere aveti?

Descrierea rochitei:este scurta, mulata, neagra cu nuante de argintiu pe o parte are voal negru care vine prins de la jumatatea rochitei si vine tras pe maini si pe partea care nu are voal are o breteluta mai lata cu pietre!

Dau fundita!:X:XMultumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place si te simti bine in pielea ta, atunci poart-o.
Nu te impiedica nimic.

2 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Depinde unde îţi faci ziua. La tine acasă nu prea cred că ar da bine, dar într-un local/club da.