| vizabela a întrebat:

peste foarte putin timp va veni balul bobocilor, si eu cum sunt in clasa a 9-a sunt si boboacalaughing ceva idei de cum as putea sa ma imbrac? adica nu am nici o idee. Multumesc anticipat
p.s.:Astept si link-uri cu poze orice!

Răspuns Câştigător
| MissJJ a răspuns:

Poti sa iti iei o rochie scurta neagra *Simple Black Dress, blugi skinny + un maieu paietat, stralucitor, ceva sa iasa in evidenta. Eu iti recomand sa iti iei o rochita simpla, in care sa te simti confortabil.
Nu uita tocurile!

3 răspunsuri:
| IrinaIghi a răspuns:

Iti recomand www.dyfashion.ro pentru a-ti alege tinuta :)

| Johanna7 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa stii ca Balul bobocilor nu e un bal in adevaratul sens al cuvintelor (nu se merge cu rochii si costum, nu e ring de dans si nu se bea si se mananca din belsug-cel putin, la noi nu e asa).
Balul bobocilor consta intr-un fel de concurs la care ar trebui sa fie invitat tot liceul dar care este prezentat in special celor de a noua si la care participa cateva perechi de "boboci", pentru a castiga un anumit titlu (miss boboc, mister boboc, miss popularitate, s.a.m.d). Ei trec prin anumite probe si isi prezinta talentele. Tu doar vrei sa stii cum sa te imbraci ca spectator? (eu zic sa te imbraci normal). Daca e sa participi, trebuie sa te imbraci in functie de ce vrei sa prezinti sau cum ti se spune.