| Narnia543 a întrebat:

Peste o luna sunt programata pentru o rinoplastie si sunt putin speriata si emotionata. Va rog, daca este cineva care a facut operatia asta, ajutati-ma cu un sfat si spuneti-mi cum vi s-a parut etc. Si va rog, fara raspunsuri in care va dati cu parerea despre asta, doar cei care au trecut prin ea. Multumesc!

1 răspuns:
| Laila_Lorena_2000 a răspuns:

Nu am facut operatia dar as vrea sa o fac si abia astept sa o fac.
Fiecare persoana sufera in felul ei si se recupereaza diferit fata de alte persoane, cu toate acestea, pe toate site. urile unde am citit am inteles ca e putin dureroasa si dificila dar fiecare reactioneaza in felul lui...plus recuperarea cam grea
Stiu ca ai zis fara pareri dar nu vad niciun raspuns de la cineva care a trecut prin asta si nu poti fi sigura ca cel ce raspunde chiar a trecut prin asta.