| lylo a întrebat:

peste o saptamana o sa ma duc in club si vreau sa ma imbrac in fustita, dar este o problema, nu stiu ce fustita sa aleg pentru ca eu am piciorele groase, fetelor ma puteti ajuta si pe mine? va rooog puppy dog eyes... fundita! >big grin

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Cel mai bine e sa probezi, te pot avantaja mai multe modele. Un lucru e sigur culorile inchis precum negru si bleumarin subtiaza, de asemenea evita imprimeuri mari si sclipiurile, paietele etc care atrag atentia asupra picioarelor. Nu uita sa iti iei un dres negru si tocuri care vor subtia picioarele.

18 răspunsuri:
| warmheart10 a răspuns:

Pentru picioare mai plinute se recomanda fusta cu talia inalta si tocurile.Cum s-a mai mentionat trebuie sa optezi pentru culori intunecate si fara sclipici/paiete.Baftahappy

| XatomisX a răspuns:

Daca te duci intr-un club de manele nici nu am ce sfaturi sa iti dau straight face

| lylo explică (pentru XatomisX):

intrebarea nu este pusa special ca sa-mi raspunzi tu si ce te face pe tine sa crezi asta? oh go on

| nosferatu a răspuns (pentru lylo):

Ce aroganta esti pustoaico

| Munkyfunky a răspuns (pentru nosferatu):

Ce simpatic.

| nosferatu a răspuns (pentru Munkyfunky):

Da te n dunare

| Munkyfunky a răspuns (pentru nosferatu):

Mai fa pasi ca ma plictisesti.

| nosferatu a răspuns (pentru Munkyfunky):

Da te n ocean

| otilikapostolik a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu te imbraci in fustita, niste blugi rupti ar fi mult mai comozi si mai frumosi!

| nosferatu a răspuns:

Ai picioare groase? Mai taie din ele da-le dreacu.

| lylo explică (pentru nosferatu):

Vorbesti cam mult, si sunt vorbe fara rost, mai taie din ele dale draq

| Madalinargo a răspuns (pentru nosferatu):

Asa fratelaughing

| DonyHD a răspuns:

Are picioarele groase auzi rolling on the floor si *** tot groasa e?

| Munkyfunky a răspuns:

Nu stiu ce treaba aveti voi in ce club merge, daca nu sunteti in stare sa-i dati un sfat calumea, atunci plimbati ursu'.

| Madalinargo a răspuns:

Nu te mai du in club

| Mariaioanapeace a răspuns:

Nu conteaza ce fusta iti iei conteaza sa-ti iei tocuri. Uita-te pe blogul asta de haine poate iti gasesti ceva dragut http://haine-idei-sentimente.blogspot.com/