| hgfdsa a întrebat:

Peste o saptamana. voi pleca intr-o excursie si va veni se baiatul pe care il plac.Cum m-as putea imbraca?
P. S.: sunt fata.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.happy
Tinand cont ca e o excursie o sa te imbraci normal, lejer si nu in ultimul rand in hainele in care tu te simti binebig grin>
Si cum spunea si Iulyy.o sa te simti prost cand o sa isi de-a seama ca ai exagerat la tinuta.
Poti sa porti o pereche de jeans conici cu un tricou si o bluza peste.
Sa fie ceva lejer.
Daca tu o sa fi naturala, cu siguranta il va atrage mult mai mult decat sa mergi imbraca in ceva"special pentru el".
Baftahappy
:*happy

10 răspunsuri:
| UNHleaSHD a răspuns:

Cu haine.

| RiRihXd a răspuns:

Am crezut ca esti gay...

| Lovely_6403 a răspuns:

Mai bine spune-i ce simti. Si sa-ti mai zic ceva. Nu conteaza cum arati, ci cum esti in suflet. De exemplu sa zicem ca vad pe strada o femeie urata care nu are bani, ma rog. Dar conteaza cum este imbracata in suflet adica sa mearga la biserica, sa se roage, sa fie darnica, sa nu se certe... chestii din astea. Ai inteles? Deci eu zic ca baiatului o sa-i placa de tine daca ai atitudinea buna

| neboonel a răspuns:

Imbracate cum vrei tu.
Nu conteaza imbracamintea, conteaza sa fi tu insuti si sa nu iti iesi din fire.
Sper sa iti fie de folos

| klau123ful a răspuns:

Pii mie imi plac fetele ( sunt baiat) care se imbraca nici prea dezgolote sa sara in evidenta altor baieti sau nici prea ambracate sa arate naspa : funda?

| andreea16a a răspuns:

Sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vine si prietenul tau nu trebuie sa te imbraci ci sa te dezbraci.

| crissuletz a răspuns:

Simplu...fi tu insati happy merge mereu. daca si el te place te place oricum. daca nu stii daca te place nu-l baga prea mult in seama fa-l sa doreasca sa vb cu uwinking

| TraianCostea a răspuns:

In primul rand, imbraca-te cu ceva in care te simti bine.
Eu as alege o pereche de jeans, un tricou mai funky, un pulover simplu si baskets.

| Iulyy a răspuns:

Stai linistita.Imbracate dupa bunul plac. Daca incerci sa te impopotonezi vei vedea ca te vei face foarte urata, pe cand daca esti tu insuti totul va iesi frumos.Si eu am facut asa, am mers in excursie cu baiatul pe care il plac si am vrut sa ma imbrac,, spectaculos''pentru el.Cand fetele mi-au spus ca am exagerat am crezut ca intru in pamant de rusine.Asa ca incearca sa fii tu! Succes!happy